Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · Crazy Fox

Log ind på Crazy Fox | Sikker adgang til din konto

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your Crazy Fox Welcome Bonus

# Log ind på Crazy Fox | Sikker adgang til din konto Crazy Fox er et online casino med fokus på hurtige udbetalinger og direkte adgang til dine gevinster. Når du logger ind på din konto, møder du en kasino-platform drevet af N1 Interactive Ltd., som også ejer Spinia, EU Slot og N1 Casino. Crazy Fox adskiller sig fra andre kasinoer ved ikke at fokusere på traditionelle velkomstbonusser eller genindlæsningsbonusser. I stedet tilbyder casinoet en daglig cashback-bonus, hvor du får mellem 10% og 20% af dit tab tilbage, afhængigt af din samlede indbetaling. Denne cashback-model betyder, at du får en løbende fordel hver dag efter midnat, når systemet beregner dine tab fra forrige dag. Med over 1.500 spilleautomater, et udvidet live casino med Evolution-spil og multiple indbetalingsmuligheder er Crazy Fox designet til at give dig nem adgang til dine penge når som helst. Udbetalinger starter fra €30, og du kan trække op til €5.000 dagligt, €10.000 ugentligt eller €30.000 månedligt – hvilket sikrer, at du altid kan få adgang til dine gevinster.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the Crazy Fox welcome bonus?

Crazy Fox offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at Crazy Fox
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at Crazy Fox

Beyond the welcome bonus, Crazy Fox offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Daglig Cashback10% – 20% af tab3x bonus20 kr3 dage efter aktivering
Cashback 10%10% cashback3x bonus20 kr – 499 kr3 dage
Cashback 15%15% cashback3x bonus1.500 kr – 1.999 kr3 dage
Cashback 20%20% cashback3x bonus5.000 kr eller højere3 dage
Månedlig LotteriPræmier op til 1.000 kr3x bonusAfhængig af stortinger1 måned

How to Claim

Claiming your Crazy Fox welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at Crazy Fox or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at Crazy Fox may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

Hvor meget cashback kan jeg maksimalt få hver dag hos Crazy Fox?+
Du kan få maksimalt 20% cashback hver dag hos Crazy Fox Casino. Dette afhænger af hvor meget du har deponeret den pågældende dag. Hvis du deponerer €5.000 eller mere, modtager du 20% cashback på dit tab fra dagen før. Cashbacken beregnes automatisk efter midnat og skal aktiveres inden for 7 dage.
Hvad er omsætningskravet på Crazy Fox' cashback bonus?+
Omsætningskravet på cashback bonussen hos Crazy Fox er 3 gange. Dette er en favorabel omsætningsforhold sammenlignet med andre online casinoer. Efter du har aktiveret bonussen, er den gyldig i 3 dage. Slots tæller 100% mod omsætningskravet, mens andre spil tæller 0-5%.
Kan jeg sammenligne Crazy Fox' bonussystem med andre casinoer?+
Crazy Fox adskiller sig fra de fleste casinoer ved ikke at tilbyde velkomstbonusser eller indbetaling bonusser. I stedet fokuserer de på daglig cashback op til 20%. No Bonus Casino har lignende model, men Crazy Fox' cashback procentsats er betydeligt højere. Crazy Fox tiblyder også turnering og månedlige lotterier som alternative bonusser.
Hvilke betaling metoder accepterer Crazy Fox, og er der minimum indbetaling?+
Crazy Fox accepterer Skrill, Neteller, Paysafecard og kreditkort. Minimum indbetaling er €20, og minimum udbetaling er €30. Hver indbetaling skal omsættes minimum 3 gange, før du kan hæve dine gevinster. Bemærk at der er daglige, ugentlige og månedlige udbetalingsgrænser på henholdsvis €5.000, €10.000 og €30.000.
Hvordan fungerer Crazy Fox' månedlige lotteri?+
I Crazy Fox' månedlige lotteri kan du købe billetter for at deltage. Billetprisen afhænger af dine indbetaling beløb – hyppige indbetalers betaler mindre. Du kan vinde op til €1.000 som hovedpris, med yderligere €500 og €300 som anden og tredje pris. Der er også 327 mindre præmier. Gevinster har 3x omsætningskrav.
Er Crazy Fox licenseret og er det sikkert at spille der?+
Ja, Crazy Fox har en Malta-licens fra N1 Interactive Ltd. Malta var det første EU-land, der regulerede online gambling og stiller strenge krav til casinoer. Crazy Fox har 24/7 kundeservice og tilbyder verantwortlig spil funktioner som indbetalings-, tab- og indsatsgræser samt kontolåsning for 1 uge til permanent.